Preview

Locatie: Belgia-Bruxelles

Salariu: 12.50 Euro/brut/ora

Descriere:

Angajam inspectori de calitate pentru o companie auto importanta in Belgia, Bruxelles.
Se ofera contact legal pe o perioada de un an cu anagajatorul belgian.
Programul este full-time, cu 40 ore/saptamanal, 2 zile libere pe saptamana.
Salariul este de 12.50 Euro/ora brut si va intra in contul bancar deschis in Belgia.
Chiria este identificata si pusa la dispozitie de catre angajator contra-cost.
Cerinte:
Experienta de minimum un an ca si controlor calitate piese auto (cunostinte tehnice-mecanice sau electonice).
Limba engleza nivel mediu-conversational
Permis de conducere B
Masina personala pentru deplasarea la locul de munca (ceruta doar pentru jumatate din candidati).
Responsabilitati:
Se verifica calitatea pieselor auto, taiere, polisare, imbinarea culorilor
Angajatorul va va ajuta in privinta obtinerii actelor legale in Belgia.

Avantaje:

  • Pachet complet ce cuprinde gasirea locului de munca de catre agentia noastra si oferta de lucru legala cu angajatorul
  • Asistenta oferita de angajator in vederea obtinerii actelor legale
  • Contract de munca garanta pe o perioada de minim un an in care angajatorul se asigura sa va ofere un job stabil pe teritoriul Belgiei
  • Nu percepem taxe sau comisioane!

Aplica acum direct prin formularul de contact sau adresa de mail a companiei noastre office@njoyjobs.ro,  alternativ la numarul de contact (+40)0760847527.

Despre Enjoy Jobs Recruitment

Companie auto importanta din Belgia